• Summer Camp

  produkcja: USA/Hiszpania (2016)

  gatunek: horror

  premiera: 27 maja

  czas trwania 81 min.

  obsada: Maiara Walsh, Diego Boneta, Jocelin Donahue, Mark Schardan, Andrés Velencoso, Xavier Capdet

  reżyseria: Alberto Marini

 • Zakładnik z Wall Street
  Money Monster

  produkcja: USA (2016)

  gatunek: thriller

  premiera: 20 maja 2016r.

  czas trwania 95 min.

  obsada: Julia Roberts, George Clooney, Jack O'Connell, Dominic West, Caitriona Balfe, Giancarlo Esposito

  reżyseria: Jodie Foster

 • Angry Birds Film
  The Angry Birds Movie

  produkcja: USA (2016)

  gatunek: komedia animowana

  premiera: 27 maja 2016r.

  czas trwania 97 min.

  głos: Jacek Bończyk, Paweł Szczęsny, Marta Dobecka, Adam Bauman, Monika Pikuła, Michał Podsiadło

  reżyseria: Clay Kaytis, Fergal Reilly

 • Mój przyjaciel orzeł
  Brothers of the Wind

  produkcja: Austria (2016)

  gatunek: przygodowy

  premiera: 20 maja 2016r.

  czas trwania 98 min.

  obsada: Jean Reno, Tobias Moretti, Manuel Camacho, Eva Kuen

  reżyseria: Gerardo Olivares, Otmar Penker

 • X-Men: Apocalypse 3D
  X-Men: Apocalypse

  produkcja: USA (2016)

  gatunek: akcji/s-f

  premiera: 3 czerwca 2016r.

  czas trwania 143 min.

  obsada: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Nicholas Hoult, Rose Byrne, Olivia Munn, Evan Peters

  reżyseria: Bryan Singer

 • Nice Guys. Równi goście
  The Nice Guys

  produkcja: USA/Wlk. Brytania (2016)

  gatunek: komedia kryminalna

  premiera: 20 maja 2016r.

  czas trwania 116 min.

  obsada: Russell Crowe, Ryan Gosling, Kim Basinger, Matt Bomer, Yaya DaCosta, Keith David, Margaret Qualley

  reżyseria: Shane Black

 • Alicja po drugiej stronie lustra
  Alice Through the Looking Glass

  produkcja: USA (2016)

  gatunek: familijny/fantasy/przygodowy

  premiera: 26 maja 2016r.

  czas trwania 113 min.

  obsada: Johnny Depp, Mia Wasikowska, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen, Andrew Scott

  reżyseria: James Bobin

 • Kochaj!

  produkcja: Polska (2016)

  gatunek: komedia romantyczna

  premiera: 3 czerwca 2016r.

  czas trwania 94 min.

  obsada: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Małgorzata Kożuchowska, Mikołaj Roznerski, Aleksandra Popławska, Michał Żurawski

  reżyseria: Marta Plucińska

 • Nienasyceni
  A Bigger Splash

  produkcja: Włochy/Francja (2016)

  gatunek: dramat

  premiera: 20 maja 2016r.

  czas trwania 120 min.

  obsada: Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Dakota Johnson, Matthias Schoenaerts, Aurore Clément, Corrado Guzzanti

  reżyseria: Luca Guadagnino

 • Młody Mesjasz (lektor)
  The Young Messiah

  produkcja: USA (2016)

  gatunek: religiny/biblijny

  premiera: 6 maja 2016r.

  czas trwania 111 min.

  obsada: Adam Greaves-Neal, Sara Lazzaro, Vincent Walsh, Sean Bean, Christian McKay, Finn Ireland

  reżyseria: Cyrus Nowrasteh

Zapowiedzi

od 3 czerwca

Kochaj!

Gatunek: komedia romantyczna

Czas:94 min.

od lat: 12

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska). Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Przygotujcie się na wieczór panieński, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli! W obsadzie nowego filmu producentów hitu "Mój rower" prawdziwa plejada gwiazd, m.in. Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Piotr Polk i Mikołaj Roznerski. Komedia o prawdziwie babskiej przyjaźni i poszukiwaniu miłości od 3 czerwca!!!

od 3 czerwca

X-Men: Apocalypse 3D

Gatunek: akcji/s-f

Czas:143 min.

od lat: 12

Po sukcesie "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" reżyser Bryan Singer przedstawia "X-Men: Apocalypse". Tytułowy Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, którego od zarania cywilizacji czczono niczym boga. Apocalypse przejął moce wielu innych mutantów, co czyni go nieśmiertelnym i niepokonanym. Gdy budzi się do życia po wielu tysiącach lat, postanawia podbić świat i gromadzi wokół siebie grupę potężnych mutantów, wśród których jest rozczarowany i pozbawiony złudzeń Magneto (nominowany do Oscara Michael Fassbender – "Prometeusz"). Wspólnie postanawiają oczyścić rodzaj ludzki i zaprowadzić nowy porządek na świecie, którym odtąd niepodzielnie władać będzie Apocalypse. Mimo iż los Ziemi wydaje się przesądzony, Raven (nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence – "Poradnik pozytywnego myślenia") i Profesor X (James McAvoy) postanawiają wkroczyć do akcji i z pomocą grupy młodych X-Menów powstrzymać wroga i ocalić nasz świat przed totalnym zniszczeniem.

7 czerwca

Nienasyceni

Gatunek: dramat

Czas:120 min.

od lat: 15

Legendarna gwiazda rocka Marianne Lane (Tilda Swinton) wraz z ukochanym Paulem (Matthias Schoenaerts) uciekają przed zgiełkiem show biznesu. Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią, wyspie. Wszystko się jednak zmieni, kiedy z wizytą pojawi się były partner Marianne – Harry (Ralph Fiennes) wraz ze swoją piękną i wyzywającą córką Penelope (Dakota Johnson). Rajski spokój włoskiej wysepki zostanie zburzony przez zmysłowe i pełne seksualności napięcie. Nie zawsze można wygrać z ukrytymi pragnieniami. Miłość, seks i rock'n'roll na słonecznej wyspie u wybrzeży Sycylii. Wychwalany przez międzynarodową krytykę RALPH FIENNES, niesamowita TILDA SWINTON, seksowna gwiazda ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" – DAKOTA JOHNSON oraz charyzmatyczny MATTHIAS SCHOENAERTS w naładowanym erotycznym napięciem filmie Luci Guadagnino ("Jestem Miłością"), którego twórczość porównywana jest z dokonaniami Paolo Sorrentino – wybitnego reżysera "Wielkiego piękna" i "Młodości". Wszystko to w pulsującym rytmie przebojów legendarnej grupy The Rolling Stones. Na ekranie, oprócz zniewalających pejzaży śródziemnomorskiej wyspy, równie fascynujące kreacje, które dla Tildy Swinton przygotował sam Dior. Za pracę kamery odpowiada Yorick Le Saux – nagradzany autor zdjęć do "Basenu" François Ozona oraz "Tylko kochankowie przeżyją" Jima Jarmusha. Film wyświetlany w cyklu KINO KONESERA.

od 10 czerwca

Warcraft: Początek

Gatunek: przygodowy/fantasy

Czas:122 min.

od lat: 12

Nadchodzi wojna! Wojna, jakiej nie widział świat. Żaden ze światów. Spokój Azeroth zostaje zaburzony miażdżącym atakiem Orków, którzy przeczuwają, że ich cywilizacja dobiega końca. Obie armie zetrą się w spektakularnej wojnie, jedna zostanie zniszczona, druga zgładzona. Ale wojna ma wiele twarzy, a walczyć musi każdy. Film inspirowany kultową grą „Warcraft”. Dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje. Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, obejmuje całość historii.

od 10 czerwca

Zanim się pojawiłeś

Gatunek: melodramat

Czas:110 min.

od lat: 12

Emilia Clarke oraz Sam Claflin w ekranizacji bestsellerowej powieści "Zanim się pojawiłeś" autorstwa Jojo Moyes. Książka, która podbiła serca czytelniczek również w Polsce, zyskała opinię jednej z najpiękniejszych historii o miłości ostatnich lat i już doczekała się kontynuacji! Louisa "Lou" Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will, wyzbył się już nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga. Film bierze udział w akcji "PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ".

15 czerwca

Już za Tobą tęsknię

Gatunek: komediodramat

Czas:112 min.

od lat: 15

Jess (Drew Barrymore) i Milly (Toni Collette) - nierozłączne odkąd poznały się jako małe dziewczynki, dziś jako dorosłe kobiety nie pamiętają momentu, gdy nie dzieliły razem czasu, sekretów, ciuchów, a nawet chłopaków... Bez taniej ckliwości i schematycznych banałów, za to z dużym dystansem i niepowtarzalną kobiecą energią. Film o kobietach i ich szaleństwach. Przezabawny, ciepły, autentyczny, urzekający, bo nakręcony właśnie przez kobietę. "Już za Tobą tęsknię" to wspaniała celebracja przyjaźni, która nigdy nie zostanie przerwana, nawet gdy życie płata niespodziewane figle. Film wyświetlany w cyklu BABSKIE WIECZORY.

od 17 czerwca

Gdzie jest Dory?

Gatunek: animowany/familijny/przygodowy

od lat: b/o

Kiedy Dory mawiała "mówi się trudno i płynie się dalej" w nagrodzonym Oscarem filmie "Gdzie jest Nemo", raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... W roku 2008 Amerykański Instytut Filmowy umieścił film "Gdzie jest Nemo" pośród 10 najlepszych animowanych produkcji wszech czasów. Pod względem przychodów do dziś pozostaje on na czwartym miejscu wśród filmów animowanych. "Gdzie jest Nemo" ma ponad 16 milionów polubień na Facebooku, a Dory, z wynikiem 24 milionów, jest pod tym względem rekordzistką wśród postaci z produkcji Disneya i studia Disney/Pixar. W najnowszej animacji Disney/Pixar "Gdzie jest Dory" tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów? Wielkoekranowa przygoda wpłynie na ekrany kin 17 czerwca i postara się dorównać swojej wielkiej poprzedniczce.

od 17 czerwca

Jak urządzić orgię w małym mieście

Gatunek: komedia

Czas:101 min.

od lat: 15

Bezpruderyjna, inteligentna, przewrotna komedia o tym, że za drzwiami każdej sypialni kryje się jakiś sekret. Wyjątkowy film, sfinansowany w większości przez internautów, który podbił serca publiczności na wielu światowych festiwalach. Cassie Cranston, która w czasach liceum zapracowała na reputację nadmiernie wyzwolonej lokalnej seksoholiczki powraca do rodzinnego miasteczka. Dziś jest celebrytką, która ze sporym sukcesem zajmuje się tematyką erotyczną w ogólnokrajowej prasie. Jej przybycie do Beaver's Ridge pobudza wyobraźnię wielu mieszkańców, którzy mają dość małomiasteczkowej pruderii i marzą o wolnej miłości. Grupa dawnych przyjaciół Cassie zwraca się do niej z prośbą o pomoc w zorganizowaniu orgii. Tak więc, sypialnianymi drzwiami, do małego sennego miasteczka wkroczy radosne zepsucie. Na jaw wyjdą głęboko skrywane sekrety, niespełnione namiętności, a obrońcy moralności oczywiście zmuszeni będą interweniować. Powiedz mi co Cię kręci, a powiem Ci kim jesteś.

od 17 czerwca

Obecność 2

Gatunek: horror

Czas:131 min.

od lat: 15

Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

od 24 czerwca

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Gatunek: akcji/s-f

od lat: 12

Kontynuacja jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę, wyreżyserowana przez Rolanda Emmericha ("Pojutrze", "2012"). Po najeździe przedstawicieli obcej cywilizacji na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki to budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię… W rolach głównych: Liam Hemsworth ("Igrzyska śmierci"), Jeff Goldblum ("Jurassic Park"), Bill Pullman ("The Grudge: Klątwa"), nominowany do Oscara Judd Hirsch ("Zwykli ludzie"), Charlotte Gainsbourg ("Nimfomanka") i Sela Ward ("Ścigany").

od 1 lipca

BFG: Bardzo Fajny Gigant

Gatunek: familijny/fantasy

Czas:110 min.

od lat: 7

Wzruszająca i zabawna historia wsparta fantastyczną oprawą wizualną gwarantująca niezwykłą filmową przygodę dla całej rodziny. Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej powieści Roalda Dahla, która od dnia swej premiery w 1982 roku wciąż zachwyca czytelników w każdym wieku. Książki Dahla, do których zaliczają się takie tytuły jak "Charlie i fabryka czekolady", "Kuba i ogromna brzoskwinia", "Matylda" oraz "Fantastyczny pan lis", są obecnie dostępne w 58 językach, a ich łączny nakład przekroczył 200 milionów egzemplarzy. Najnowszy film Stevena Spielberga, jednego z największych mistrzów kina, zdobywca trzech Oscarów. Film bierze udział w akcji "PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ".

od 1 lipca

Tarzan: Legenda

Gatunek: przygodowy

od lat: 12

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Alexander Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą. Film bierze udział w akcji "PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ".

od 8 lipca

Iluzja 2

Gatunek: akcji/thriller

Czas:115 min.

od lat: 12

CZTEREJ JEŹDŹCY powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności. Jeszcze bardziej pomysłowa i zaskakująca kontynuacja wielkiego kinowego przeboju, który w 2014 roku zgromadził ponad półmilionową widownię w polskich kinach. Film producentów takich hitów jak "Transformers", "Niesamowity Spider-man 2", "Star Trek: w ciemność". Do sprawdzonej ekipy magików dołącza tym razem sam Harry Potter czyli Daniel Radcliffe.

od 8 lipca

Szajbus i pingwiny

Gatunek: przygodowy/familijny

Czas:95 min.

od lat: b/o

Pies najlepszym przyjacielem pingwina? Zabawna i podnosząca na duchu historia sympatycznego, choć kompletnie nieobliczalnego czworonoga, który ocalił przed zagładą stado pingwinów. Ta nieprawdopodobna historia wydarzyła się naprawdę w Australii i wzruszyła cały świat. Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.

Zobacz więcej

Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki


Pozwól się uwieść magii kina!

Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety.
Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 12 zł.

Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na
www.kinderbueno.pl.
W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu.

Bilety za 12 zł na dowolny seans 2D lub 3D odbierzesz pokazując w kasie wybranego kina SMS z potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie nr telefonu. Pamiętaj, by przygotować też odpowiednią liczbę opakowań Kinder Bueno.

Zaplanuj swój Bueno Czwartek na www.kinderbueno.pl.

Promocja trwa do 25 sierpnia 2016

Ceny biletów

Normalny Ulgowy
Tanie poniedziałki 16 zł (2D) 18 zł (3D)
Wt. - Czw. i Pt. do godziny 17-tej 19 zł (2D)
23 zł (3D)
17 zł (2D)
20 zł (3D)
Cena Weekendowa
Pt. po godzinie 17-tej
Sobota-Niedziela oraz święta
21 zł (2D)
26 zł (3D)
19 zł (2D)
23 zł (3D)

Kino konesera: 14 zł ulgowy, 16 zł normalny

Babskie wieczory: 16 zł

Grupowy szkolny: 14 zł, 16 zł (3D) - cały tydzień

Grupowy zakładowy: 18 zł, 22 zł (3D) - cały tydzień

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieci i młodzież studencka do 26 roku życia

- seniorzy pow. 60 lat

Ceny weekendowe obowiązują również w święta

Newsletter

Cinema Lumiere©2010
Wszystkie prawa zastrzeżone