• Sarila: Podróż do krainy legend
  The Legend of Sarila

  produkcja: Kanada (2013)

  gatunek: animowany/przygodowy

  premiera: 4 kwietnia 2014r.

  czas trwania 80 min.

  głos: Anna Dereszowska, Katarzyna Maciag, Adam Ferency

  reżyseria: Nancy Florence Savard

 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  produkcja: Polska (2014)

  gatunek: komedia sensacyjna

  premiera: 11 kwietnia 2014r.

  czas trwania 90 min.

  obsada: Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Czop, Arkadiusz Jakubik, Izabela Kuna, Anna Karczmarczyk

  reżyseria: Jakub Nieścierow

 • Ratując pana Banksa
  Saving Mr. Banks

  produkcja: Australia/USA/Wlk. Brytania (2013)

  gatunek: komediodramat

  premiera: 16 kwietnia 2014r.

  czas trwania 126 min.

  obsada: Emma Thompson, Tom Hanks, Colin Farrell, Paul Giamatti, Ruth Wilson, Bradley Whitford

  reżyseria: John Lee Hancock

 • Amazonia: Przygody małpki Sai 3D
  Amazonia

  produkcja: Francja/Brazylia (2013)

  gatunek: dokumentalny/familijny

  premiera: 21 kwietnia 2014r.

  czas trwania 83 min.

  reżyseria: Thierry Ragobert

 • Niebo istnieje... naprawdę
  Heaven Is for Real

  produkcja: USA (2014)

  gatunek: dramat

  premiera: 16 kwietnia 2014r.

  czas trwania 102 min.

  obsada: Greg Kinnear, Kelly Reilly, Jacob Vargas, Nancy Sorel, Mike Mohrhardt, Connor Corum

  reżyseria: Randall Wallace

 • Syn Boży (dubbing)
  Son of God

  produkcja: USA (2014)

  gatunek: dramat

  premiera: 2 kwietnia 2014r.

  czas trwania 138 min.

  obsada: Diogo Morgado, Roma Downey, Greg Hicks, Adrian Schiller, Darwin Shaw

  reżyseria: Christopher Spencer

 • Noe: Wybrany przez Boga (dubbing)
  Noah

  produkcja: USA (2014)

  gatunek: dramat/fantasy

  premiera: 28 marca 2014r.

  czas trwania 140 min.

  obsada: Russell Crowe, Anthony Hopkins, Emma Watson, Jennifer Connelly, Ray Winstone

  reżyseria: Darren Aronofsky

 • Snowpiercer. Arka przyszłości
  Snowpiercer

  produkcja: USA/Francja/Korea Południowa (2014)

  gatunek: akcji/s-f

  premiera: 11 kwietnia 2014r.

  czas trwania 126 min.

  obsada: Chris Evans, Tilda Swinton, John Hurt, Ed Harris, Jamie Bell, Octavia Spencer, Kang-ho Song

  reżyseria: Joon-ho Bong

 • Medicus
  The Physician

  produkcja: Niemcy (2014)

  gatunek: dramat historyczny

  premiera: 25 kwietnia 2014r.

  czas trwania 155 min.

  obsada: Stellan Skarsgård, Ben Kingsley, Olivier Martinez, Tom Payne, Emma Rigby

  reżyseria: Philipp Stolzl

 • Niezgodna
  Divergent

  produkcja: USA (2014)

  gatunek: akcji/s-f

  premiera: 4 kwienia 2014r.

  czas trwania 139 min.

  obsada: Shailene Woodley, Kate Winslet, Zoë Kravitz, Ashley Judd, Theo James, Tony Goldwyn

  reżyseria: Neil Burger

 • Tylko kochankowie przeżyją
  Only Lovers Left Alive

  produkcja: Francja/Niemcy/USA/Wlk. Brytania (2013)

  gatunek: romans/horror

  premiera: 22 kwietnia 2014r.

  czas trwania 122 min.

  obsada: Tom Hiddleston, Tilda Swinton, Mia Wasikowska, John Hurt, Jeffrey Wright

  reżyseria: Jim Jarmusch

Zapowiedzi

od 21 kwietnia

Amazonia: Przygody małpki Sai

Gatunek: dokumentalny/familijny

Czas:83 min.

od lat: 6

Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

od 21 kwietnia

Amazonia: Przygody małpki Sai 3D

Gatunek: dokumentalny/familijny

Czas:83 min.

od lat: 6

Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

22 kwietnia

Tylko kochankowie przeżyją

Gatunek: romans/horror

Czas:122 min.

od lat: 15

Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że tylko ci, którzy potrafią kochać, przetrwają. Bohaterowie „Tylko kochankowie przeżyją" to wampiry zmęczone setkami lat życia i zdegustowane tym, jak rozwinął się świat. Nie są jednak typowymi przedstawicielami swojego wymierającego gatunku: wprawdzie żywią się krwią i preferują mrok nocy, ale najważniejsza jest dla nich sztuka, literatura, muzyka - i trwająca od wieków miłość. To wyrafinowani smakosze życia, wytworni dandysi zatopieni w XXI wieku, wciąż pamiętający jednak intensywność romantyzmu. Adam (Hiddleston) jest unikającym rozgłosu i słonecznego światła undergroundowym muzykiem, skrzyżowaniem Syda Barreta i Davida Bowiego z Hamletem. Mieszka w odludnej części Detroit, kolekcjonuje gitary, słucha winyli i tworzy elektroniczną muzykę końca świata. Melancholijną samotność rozjaśnia długo oczekiwany przyjazd jego ukochanej, Ewy (Swinton). Razem jeżdżą nocami po wyludnionym Detroit w hipnotycznym rytmie muzyki, celebrując każdą spędzaną razem chwilę. Jednak spokojne życie zakochanej pary zostanie wystawione na próbę, kiedy niezapowiedzianie dołączy do nich nieobliczalna i wygłodniała siostra Ewy - Ava (Wasikowska). Film wyświetlany w cyklu KINO KONESERA. Bilety w cenie 12 i 14 zł.

od 25 kwietnia

Grand Budapest Hotel

Gatunek: komediodramat

Czas:100 min.

od lat: 15

Najnowszy film Wesa Andersona, jednego z najoryginalniejszych twórców współczesnego kina, łączącego magię z realizmem reżysera: "Genialnego klanu", "Fantastycznego pana lisa" i "Moonrise Kingdom. Kochanków z księżyca". Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. Fenomenalna obsada aktorska: nominowany do Oscara Ralph Fiennes ("Lista Schindlera"), nagrodzony Oscarem F. Murray Abraham ("Amadeusz"), Mathieu Amalric ("Wenus w futrze"), nagrodzony Oscarem Adrien Brody ("Pianista"), nominowany do Oscara Willem Dafoe ("Pluton"), Jeff Goldblum ("Jurassic Park"), nominowany do Oscara Jude Law ("Sherlock Holmes"), nominowany do Oscara Bill Murray ("Między słowami"), nominowany do Oscara Edward Norton ("Podziemny krąg"), nominowana do Oscara Saoirse Ronan ("Pokuta"), Jason Schwartzman ("Maria Antonina"), nagrodzona Oscarem Tilda Swinton ("Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"), nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło") i Owen Wilson ("O północy w Paryżu").

od 25 kwietnia

Imigrantka

Gatunek: melodramat

Czas:120 min.

od lat: 15

Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona – Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.

od 25 kwietnia

Medicus

Gatunek: dramat historyczny

Czas:155 min.

od lat: 15

Fascynująca opowieść o marzeniach, które potrafiły rozświetlić mroki średniowiecza. Adaptacja bestsellerowej powieści Noaha Gordona. Anglia, XI wiek. Rob Cole (Tom Payne) jako dziecko po śmierci rodziców przygarnięty został przez wędrownego balwierza (Stellan Skarsgård). Pod jego okiem uczył się reguł rządzących światem, a także opanował podstawy medycznej wiedzy. Życie chłopca odmienia spotkanie z wędrownym lekarzem, który, dostrzegając młodzieńczy talent i zapał, zaszczepia w nim marzenie o medycznych studiach pod kierunkiem sławnego na cały świat lekarza perskich królów Ibn Siny (Ben Kingsley). Podejmując decyzję o wyprawie do arabskiego Isfahanu, Cole nie zdaje sobie sprawy z czekających go przygód i niebezpieczeństw. Pokaz przedpremierowy już 21 kwietnia (poniedziałek Wielkanocny) - o 20:30. Film objęty akcją "Przeczytaj i obejrzyj".

od 25 kwietnia

Niesamowity Spider-Man 2

Gatunek: akcji/s-f

Czas:152 min.

od lat: 10

Zbliża się zakończenie szkoły, ale pomimo tego Peter Parker (Andrew Garfield) ma ważniejsze sprawy na głowie. Jego życie utknęło pomiędzy ściganiem złych facetów jako Spider-Man, a spotkaniami z ukochaną Gwen Stacy (Emma Stone). Peter nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, jednak nie potrafi jej dotrzymać. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się nowy złoczyńca, Electro (Jamie Foxx)...

od 5 maja

Powstanie Warszawskie

Gatunek: dramat wojenny

Czas:90 min.

od lat: 12

"Powstanie Warszawskie" to pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych, opowiadający o tytułowym wydarzeniu poprzez historię dwóch młodych reporterów, świadków powstańczych walk. Film wykorzystuje autentyczne kroniki filmowe z sierpnia 1944 roku. Posiłkując się nowoczesną technologią koloryzacji i rekonstrukcji materiałów audiowizualnych oraz zapraszając do współpracy grupę znamienitych twórców, jego autorzy zrealizowali projekt, który nie ma odpowiednika w skali światowej. 6 godzin oryginalnych kronik z Powstania Warszawskiego, 6 miesięcy pracy, zespół konsultantów ds. militariów, ubioru, architektury, również urbanistów, varsavianistów i historyków, 1000 godzin konsultacji kolorystycznych, 1200 ujęć, 1440 godzin koloryzacji i rekonstrukcji, 112.000 wybranych klatek, 648.000 minut rekonstrukcji, 22.971.520 megabajtów danych – to tylko niektóre liczby pozwalające uświadomić sobie, choćby częściowo, ogromny nakład pracy i środków włożonych w realizację projektu "Powstanie Warszawskie". Efektem jest 90 minut odbudowanego, pokolorowanego, ściskającego za gardło filmu, który ukazuje Powstanie Warszawskie z niespotykanym dotąd realizmem.

6 maja

Duże złe wilki

Gatunek: thriller

Czas:110 min.

od lat: 15

Tę bajkę napisała izraelska policja. Pewnym spokojnym miasteczkiem wstrząsa seria okrutnych morderstw. Podejrzenie pada na nieśmiałego nauczyciela, jednak ciężko znaleźć przeciw niemu wystarczające dowody. Jeden z policjantów decyduje się samemu wymierzyć sprawiedliwość. Jego plan nie jest skomplikowany... oko za oko, głowa za głowę, śmierć za śmierć. Nieoczekiwanie powstrzymuje go ojciec jednej z ofiar. Ogarnięty żądzą zemsty, ma własny plan. Nagle jednak przestaje być jasne, kto w tej sprawie jest mordercą, kto ofiarą, a kto mścicielem. Film wyświetlany w cyklu KINO KONESERA. Bilety w cenie 12 i 14 zł.

od 9 maja

Casanova po przejściach

Gatunek: komedia

Czas:98 min.

od lat: 15

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela, pracującego w kwiaciarni Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za pieniądze. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę - Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

od 9 maja

Rio 2

Gatunek: komedia animowana/przygodowy

Czas:101 min.

od lat: b/o

Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.

od 9 maja

Sąsiedzi

Gatunek: komedia

Czas:91 min.

od lat: 12

Bardzo zabawna komedia o perypetiach pewnej rodziny, których nowymi sąsiadami okazują się być bardzo dowcipni studenci. Jeżeli chcecie się przekonać co to znaczy, kiedy w Waszej spokojnej okolicy pojawiają się dość kłopotliwi sąsiedzi, młodzi, wyluzowani, imprezujący i robiący sporo hałasu, to ta komedia jest świetną propozycją :)

od 9 maja

Violetta: Koncert

Gatunek: muzyczny

Czas:90 min.

od lat: 6

Już w maju do kin trafi wyjątkowy film VIOLETTA: KONCERT, uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel Violetta. Koncert nakręcony został w Mediolanum Forum we włoskim Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu. Do kin trafi relacja z całego koncertu, aby fani mogli zobaczyć, co dokładnie działo się podczas występów na żywo, jak ich idole spędzali wolny czas między występami. W tym wyjątkowym filmie muzycznym fani Violetty zobaczą Martinę Stoessel oraz Jorge Blanco i inne gwiazdy serialu w zupełnie nowej odsłonie. Widzowie będą mogli poznać kulisy trasy koncertowej oraz poczuć emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę.

14 maja

Namiętność

Gatunek: thriller

Czas:100 min.

od lat: 15

Najnowszy film Briana De Palmy - twórcy "Femme Fatale", "Mission Impossible" i "Życia Carlita". Christine (Rachel McAdams) to atrakcyjna i pewna siebie bizneswoman. Pod urokiem osobistym skrywa się jednak bezwzględna i przebiegła manipulantka. Nie cofnie się przed niczym. Nie pozwoli, by ktokolwiek zagroził jej pozycji na wyżynach firmowej hierarchii. Kiedy orientuje się, że jej nowa, utalentowana protegowana Isabelle (Noomi Rapace) zbyt szybko wspina się po szczeblach firmowej kariery, Christine zaczyna swoją ulubioną rozgrywkę. Z premedytacją wprowadza Isabelle w tajniki gry uwodzenia, manipulacji i dominacji. Oczarowuje ją, wyłącznie po to, by móc niczego niepodejrzewającą podwładną skompromitować przed całą firmą. Jednak tym razem Christine trafia na godną siebie przeciwniczkę. Film wyświetlany w cyklu BABSKIE WIECZORY. Bilety w cenie 14 zł.

od 16 maja

Godzilla 3D

Gatunek: akcji/s-f

od lat: 12

Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli — postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

od 16 maja

Transcendencja

Gatunek: dramat/s-f

Czas:120 min.

od lat: 15

Johnny Depp ("Piraci z Karaibów"), Rebecca Hall ("Vicky Christina Barcelona”), Morgan Freeman ("Iluzja") i Cillian Murphy ("Mroczny Rycerz powstaje") w reżyserskim debiucie wybitnego operatora Wally'ego Pfistera, laureata Oscara za zdjęcia do "Incepcji". Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich - Will (Johnny Depp) - ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych.

20 maja

Artysta i modelka

Gatunek: dramat

Czas:104 min.

od lat: 15

Artysta i Modelka - zwycięzca festiwalu w San Sebastian, obraz nagrodzonego Oscarem za "Belle Epoque" - Fernando Trueby. Druga Wojna Światowa, okupowana Francja, stary rzeźbiarz (w tej roli wybitny francuski aktor Jean Rochefort), znajduje na rynku w swoim miasteczku młodą, piękną uciekinierkę z obozu. W zamian za dach nad głową proponuje jej pozowanie do jednej ze swoich rzeźb. Pomimo dzielących ich różnic, sztuka sprawia, że tych dwoje zaczyna łączyć szczególna więź złożona z zachwytu, fascynacji, podziwu dla urody i mądrości. Hipnotyczny obraz, będący niczym więcej jak czystą pochwałą piękna. W jednej z głównych ról zobaczymy dawno nie widzianą włoską gwiazdę kina - Claudię Cardinale. Film wyświetlanyw cyklu KINO KONESERA. Bilety w cenie 12 i 14 zł.

od 23 maja

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

Gatunek: animowany/familiny/musical

od lat: b/o

Chociaż od powrotu Dorotki z Oz minęła zaledwie chwila, na dziewczynkę czeka już kolejna przygoda. Wezwana przez przyjaciół – Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala, ponownie przenosi się do zaczarowanej krainy. Na miejscu odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu – złośliwy i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną powstrzymać złoczyńcę jest Dorotka. Aby tego dokonać, dzielna dziewczyna będzie musiała udać się w daleką podróż do Szmaragdowego Grodu. Zanim tam dotrze, by zmierzyć się z Błaznem, przeżyje mnóstwo przygód, spotka starych znajomych oraz zupełnie nowych, zaskakujących sojuszników. Twórcy obsypanych Oscarami klasyków ze studia Walta Disneya: "Król Lew", "Piękna i Bestia", "Pocahontas" i "Mała Syrenka" zapraszają na fantastyczną podróż do jednego z najwspanialszych światów, jakie wyczarowała ludzka wyobraźnia. "Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki" to stworzona za 70 milionów dolarów kontynuacja niezapomnianej powieści Lymana Franka Bauma.

od 23 maja

Listonosz Pat i wielki świat

Gatunek: animowany/familijny

Czas:88 min.

od lat: b/o

Ukochany bohater najmłodszych i ciut starszych, wkracza na duży ekran! Sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show "Mam talent!". Czeka go, więc wyprawa do wielkiego miasta w zwariowany świat gwiazd i telewizyjnych osobowości. Będzie to dla niego wielka i niebezpieczna przygoda. Na szczęście jak zwykle może liczyć na swoich starych przyjaciół z rodzinnego miasteczka oraz swawolnego kota Jessa, dzięki którym odkryje, że od sławy, kariery i świateł wielkiej metropolii stokroć cenniejsza jest grupa bliskich osób, z którymi nigdy nie można się nudzić.

od 30 maja

Czarownica

Gatunek: przygodowy

Czas:135 min.

od lat: 7

Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" – Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

Zobacz więcej

Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki


Pozwól się uwieść magii kina!

Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety.
Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 10 zł.

Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na
www.kinderbueno.pl.
W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w
zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu.

Bilety za 10 zł na dowolny seans 2D lub 3D odbierzesz pokazując w kasie wybranego kina SMS z
potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie nr telefonu.
Pamiętaj, by przygotować też odpowiednią liczbę opakowań Kinder Bueno.

Zaplanuj swój Bueno Czwartek na www.kinderbueno.pl.

Promocja trwa do 28 sierpnia 2014

Ceny biletów

Normalny Ulgowy
Poniedziałek 15zł (2D)
18zł (3D)
Wt. - Czw.
Pt. do godz. 17-ej
18 zł (2D)
23 zł (3D)
16 zł (2D)
20 zł (3D)
Cena Weekendowa
Pt. (po godz. 17-ej) do Niedz.
włącznie oraz w Święta
20 zł (2D)
26 zł (3D)
18 zł (2D)
23 zł (3D)

Grupowy szkolny: 14 zł, 16 zł (3D) - cały tydzień

Grupowy zakładowy: 17 zł, 22 zł (3D) - cały tydzień

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieci i młodzież studencka do 26 roku życia

- seniorzy pow. 60 lat

Ceny weekendowe obowiązują również w święta

Newsletter

Cinema Lumiere©2010
Wszystkie prawa zastrzeżone