• Barbie: Rockowa księżniczka
  Barbie in Rock'n Royals

  produkcja: USA (2015)

  gatunek: animowany

  premiera: 28 sierpnia 2015r.

  czas trwania 76 min.

  głos: Beata Wyrąbkiewicz, Mateusz Weber, Agnieszka Kunikowska, Michał Podsiadło, Małgorzata Kozłowska

  reżyseria: Karen Lloyd

 • We Are Your Friends

  produkcja: USA (2015)

  gatunek: muzyczny/melodramat

  premiera: 28 sierpnia 2015r.

  czas trwania 96 min.

  obsada: Zac Efron, Emily Ratajkowski, Wes Bentley, Jon Bernthal, Jon Abrahams, Alicia Coppola

  reżyseria: Max Joseph

 • W nowym zwierciadle: Wakacje
  Vacation

  produkcja: USA (2015)

  gatunek: komedia/przygodowy

  premiera: 4 września 2015r.

  czas trwania 99 min.

  obsada: Christina Applegate, Ed Helms, Chris Hemsworth, Charlie Day, Chevy Chase, Beverly D'Angelo

  reżyseria: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein

 • Bystry Bill
  Blinky Bill the Movie

  produkcja: Australia (2015)

  gatunek: animowany/przygodowy

  premiera: 21 sierpnia 2015r.

  czas trwania 90 min.

  głos: Józef Pawłowski, Dominika Kluźniak, Robert Rozmus, Andrzej Blumenfeld, Przemysław Bluszcz

  reżyseria: Deane Taylor

 • Mały Książę
  Le petit prince

  produkcja: Francja (2015)

  gatunek: animowany/przygodowy

  premiera: 7 sierpnia 2015r.

  czas trwania 108 min.

  głos: Włodzimierz Press, Małgorzata Kożuchowska, Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki

  reżyseria: Mark Osborne

 • Kryptonim U.N.C.L.E.
  The Man From U.N.C.L.E.

  produkcja: USA (2015)

  gatunek: komedia/akcji

  premiera: 21 sierpnia 2015r.

  czas trwania 116 min.

  obsada: Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander, Elizabeth Debicki, Hugh Grant, Jared Harris

  reżyseria: Guy Ritchie

 • Żyć nie umierać

  produkcja: Polska (2015)

  gatunek: komediodramat/obyczajowy

  premiera: 28 sierpnia 2015r.

  czas trwania 93 min.

  obsada: Tomasz Kot, Janusz Chabior, Ireneusz Czop, Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Ewa Gawryluk

  reżyseria: Maciej Migas

 • Transporter: Nowa moc
  The Transporter Refueled

  produkcja: Francja/Chiny (2015)

  gatunek: akcji

  premiera: 4 września 2015r.

  czas trwania 96 min.

  obsada: Ed Skrein, Ray Stevenson, Loan Chabanol, Gabriella Wright, Radivoje Bukvic, Lenn Kudrjawizki

  reżyseria: Camille Delamarre

 • Sinister 2

  produkcja: USA (2015)

  gatunek: horror

  premiera: 21 sierpnia 2015r.

  czas trwania 97 min.

  obsada: James Ransone, Shannyn Sossamon, Tate Ellington, Lea Coco, Jaden Klein, Nicholas King

  reżyseria: Ciaran Foy

Zapowiedzi

od 4 września

Transporter: Nowa moc

Gatunek: akcji

Czas:96 min.

od lat: 15

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Jego ojciec (Ray Stevenson) zostaje porwany przez groźnego rosyjskiego gangstera, który daje uprowadzonemu 12 godzin życia. Mistrz kierownicy rusza z piskiem opon z misją ratunkową. W najeżonej niebezpieczeństwami eskapadzie po drogach malowniczej Francuskiej Riwiery nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

od 4 września

W nowym zwierciadle: Wakacje

Gatunek: komedia/przygodowy

Czas:99 min.

od lat: 12

Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Dorosły Rusty Griswold (Ed Helms), pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych relacji, idąc w ślady swojego ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie (Christina Applegate) i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Wallay World — ulubionego parku rozrywki całej Ameryki.

od 11 września

Do utraty sił

Gatunek: dramat

Czas:123 min.

od lat: 15

Billy Hope (Jake Gyllenhaal) ciężką pracą osiągnął wszystko, czego pragnął. Ma piękną i kochającą żonę (Rachel McAdams), uroczą córkę i tytuł bokserskiego mistrza świata. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko. Sięga dna i musi znaleźć sposób, by się od niego odbić. Wsparcie znajduje na sali treningowej prowadzonej przez emerytowanego pięściarza i trenera najtwardszych bokserów amatorów (zdobywca Oscara Forest Whitaker). Dzięki jego pomocy, Billy rozpoczyna swoją największą walkę, która ma przynieść mu odkupienie i zwrócić zaufanie bliskich. Najważniejsze starcie odbędzie się poza ringiem.

od 11 września

Hugo i łowcy duchów

Gatunek: komedia/familijny

Czas:90 min.

od lat: b/o

Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stworek bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą. Nieborak musiał opuścić dom, gdzie wcześniej próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam starożytny duch zimna. Intruz stanowi zagrożenie dla całego miasta, które wkrótce może stać się wielką bryłą lodu. Jedynym sposobem na powstrzymanie bestii jest współpraca z Leokadią Parzydło – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji profesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat... i zaświaty.

od 11 września

Karbala

Gatunek: dramat wojenny

Czas:110 min.

od lat: 15

To były cztery dni piekła… Irackie miasto Karbala. 2004 rok, środek wojny w Zatoce Perskiej. Zaczyna się ważne muzułmańskie święto Aszura. Bojówki Al-Kaidy i As-Sadry atakują miejscowy ratusz City Hall – siedzibę lojalnych władz i policji, w którym przetrzymywani są też aresztowani terroryści. Ich kolejne wściekłe ataki odpiera osiemdziesięciu polskich i bułgarskich żołnierzy, którzy mają zapasy jedzenia oraz broni jedynie na 24 godziny walk. Tracą kontakt z bazą, nie wiadomo, kiedy dotrze wsparcie. Wystrzelawszy niemal całą amunicję, na racjach głodowych, zabijają ponad stu napastników, nie tracąc ani jednego żołnierza. Wygrywają największą polską bitwę od czasów II wojny światowej.

od 11 września

Wizyta

Gatunek: horror/czarna komedia

Czas:94 min.

od lat: 15

M. Night Shyamalan, twórca "Szóstego zmysłu", "Niezniszczalnego" i "Znaków", powraca do horroru, gatunku, w którym jest najlepszy. Mroczny, pełen zaskakujących wydarzeń film opowiada historię wizyty dwojga nastolatków, którzy spędzają kilka dni u dziadków. Dziadków, których nigdy wcześniej nie widzieli. Niezrozumiałe, dziwne, niepokojące zachowanie babci i dziadka jest wynikiem przerażającej tajemnicy...

15 września

Manglehorn

Gatunek: dramat

Czas:97 min.

od lat: 15

Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca "Spring Breakers" Harmony Korine). Raz w tygodniu Manglehorn celebruje swój mały rytuał: odwiedza lokalny bank, w którym pracuje intrygująca go kobieta (nagrodzona Oscarem za rolę w "Fortepianie" Holly Hunter). Para samotników nawiązuje nić porozumienia, ale gdy dzielący ich dystans zacznie maleć, Manglehorn niespodziewanie znajdzie się na emocjonalnym rozdrożu. Będzie zmuszony dokonać wyboru między bezpiecznym życiem w cieniu przeszłości, a nieznanym, które może przynieść każdy nowy dzień. Film wyświetlany w cyklu KINO KONESERA.

od 18 września

Czy naprawdę wierzysz?

Gatunek: dramat/obyczajowy

Czas:115 min.

od lat: 12

Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens? To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów „Bóg nie umarł”. Dwanaście różnych postaw życiowych, dwanaście całkowicie odmiennych charakterów, których drogi niespodziewanie krzyżują się… Każdy z bohaterów – często wbrew swoim przekonaniom – odkryje moc chrystusowego krzyża. Punktem wyjścia do opowiedzenia historii staje się przypadkowe (?) spotkanie ulicznego kaznodziei z proboszczem lokalnej parafii. Uświadamia ono temu drugiemu, jak ważne w prawdziwej wierze – obok szczerej modlitwy – jest działanie w imię dobra.

od 18 września

Everest

Gatunek: thriller/przygodowy

Czas:122 min.

od lat: 15

Spektakularny thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest. Wszystko działo się w maju 1996 r., kiedy jednego dnia w śniegach Mount Everestu zginęło 15 wspinaczy. Film opowiada historię grupy ośmiorga himalaistów, którzy pod przewodnictwem Roba Halla (Jason Clarke), próbują zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami niedostępnego szczytu. Walka ze śmiertelnym zimnem, nawałnicami śnieżnymi, walka o tlen i przetrwanie. "Everest" to film o granicach ludzkiej wytrzymałości – fizycznej i psychicznej. W obsadzie: Jake Gyllenhaal, Keira Knightley, Josh Brolin, Emily Watson, Robin Wright.

od 18 września

Klub Włóczykijów

Gatunek: przygodowy

Czas:98 min.

od lat: 7

Kornel i Maks spędzają wakacje przed ekranem komputera i nie myślą o powrocie do nudnego realu. Wszystko zmienia nagła wizyta czarnej owcy rodziny, wuja Dionizego. Nieobliczalny krewny wciąga chłopców do prawdziwego świata, pełnego nieoczekiwanych wydarzeń i niezwykłych postaci. Pod ich przewodnictwem Klub włóczykijów wyrusza w podróż, której celem jest odnalezienie skarbu ukrytego przed laty przez pradziadka Kornela. Sprawy komplikują się, gdy na drogocenny trop wpadają również przebiegli bandyci - Dr Kadryll (Tomasz Karolak) i jego niezdarny pomocnik Wieńczysław Nieszczególny (Wojciech Mecwaldowski). Rozpoczyna się, pełen komicznych pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, wyścig z czasem. Taka przygoda zdarza się raz w życiu! Film bierze udział w akcji "PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ".

23 września

Lato w Prowansji

Gatunek: komediodramat

Czas:105 min.

od lat: 15

Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami – nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną. Wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie – słonecznej Prowansji. Film wyświetlany w cyklu BABSKIE WIECZORY.

od 25 września

Anatomia zła

Gatunek: thriller

Czas:122 min.

od lat: 15

Płatny zabójca o pseudonimie "Lulek" (Krzysztof Stroiński) zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator (Piotr Głowacki), który kilka lat wcześniej doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, "Lulek" ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. Zabójca angażuje do pomocy Staszka (Marcin Kowalczyk), wydalonego z armii snajpera, który został kozłem ofiarnym nieudanej misji w Afganistanie. Podając się za oficera kontrwywiadu, "Lulek" wmawia mężczyźnie, że został wybrany do zadania specjalnego i jeśli je wykona, dostanie szansę na powrót do wojska. W trakcie przygotowań do zamachu Staszek zaczyna nabierać podejrzeń co do prawdziwych intencji "Lulka". Tymczasem zleceniodawcy naciskają na przyspieszenie akcji. Rozpoczyna się śmiertelne odliczanie.

od 25 września

Król życia

Gatunek: komedia

Czas:96 min.

od lat: 15

Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca. Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę. Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

od 25 września

Pilecki

Gatunek: fabularyzowany dokument

Czas:76 min.

od lat: 12

Polski dokument fabularyzowany w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego przedstawiający historię rotmistrza Witolda Pileckiego, od czasów jego młodości, poprzez działania w czasie II wojny światowej, aż do uwięzienia i śmierci po zakończeniu działań wojennych. Producentem filmu jest Stowarzyszenie Auschwitz Memento z Oświęcimia. Środki na film pozyskano w ramach akcji "Projekt: Pilecki" będącą zbiórką publiczną.

od 25 września

Sicario

Gatunek: dramat kryminalny

Czas:121 min.

od lat: 15

Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

29 września

Eskorta

Gatunek: dramat/western

Czas:122 min.

od lat: 15

Niezależna, samotna i zdeterminowana Mary Bee Cudy (Hilary Swank) podejmuje się misji, której bali się wszyscy mężczyźni. Jej zadanie to eskortowanie trzech szalonych młodych kobiet na drugi koniec kraju – do Iowy. Na miejscu obłąkanymi zaopiekuje się żona pastora (Meryl Streep). Kiedy Mary Bee ratuje od stryczka dezertera George'a Briggsa (Tommy Lee Jones), ten, wdzięczny za ocalenie, zobowiązuje się towarzyszyć jej w niebezpiecznej podróży. Film wyświetlany w cyklu KINO KONESERA.

od 2 października

Chemia

Gatunek: dramat

Czas:105 min.

od lat: 15

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być. Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak'n'Roll.

od 2 października

Panie Dulskie

Gatunek: komedia obyczajowa

od lat: 12

Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda), przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski), profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu... Najnowszy film Filipa Bajona, twórcy m.in. "Ślubów panieńskich" oraz "Przedwiośnia". Jest to kontynuacja perypetii rodziny Dulskich z dramatu Gabrieli Zapolskiej.

od 2 października

Więzień labiryntu: Próby ognia

Gatunek: akcji/przygodowy/s-f

od lat: 12

Druga z cyklu ekranizacji bestsellerowych powieści Jamesa Dashnera, thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem. Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie. W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeństwo. Ale w świecie poza Labiryntem koniec został zapoczątkowany już dawno temu... Film bierze udział w akcji "PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ".

Zobacz więcej

Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki


Pozwól się uwieść magii kina!

Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety.
Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 10 zł.

Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na
www.kinderbueno.pl.
W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w
zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu.

Bilety za 10 zł na dowolny seans 2D lub 3D odbierzesz pokazując w kasie wybranego kina SMS z
potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie nr telefonu.
Pamiętaj, by przygotować też odpowiednią liczbę opakowań Kinder Bueno.

Zaplanuj swój Bueno Czwartek na www.kinderbueno.pl.

Promocja trwa do 27 sierpnia 2015

Ceny biletów

Normalny Ulgowy
Pon. - Pt. do godz. 15-ej 15zł (2D)
18zł (3D)
Pon. - Czw. po godz. 15-ej
Pt. do godz. 17-ej
18 zł (2D)
23 zł (3D)
16 zł (2D)
20 zł (3D)
Cena Weekendowa
Pt. po godzinie 17-ej
Sobota-Niedziela oraz święta
20 zł (2D)
26 zł (3D)
18 zł (2D)
23 zł (3D)

Grupowy szkolny: 14 zł, 16 zł (3D) - cały tydzień

Grupowy zakładowy: 17 zł, 22 zł (3D) - cały tydzień

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieci i młodzież studencka do 26 roku życia

- seniorzy pow. 60 lat

Ceny weekendowe obowiązują również w święta

Newsletter

Cinema Lumiere©2010
Wszystkie prawa zastrzeżone