• Księżniczka i smok
    Princessa i drakon: Tajna bolszewnogo zerkala

    produkcja: Rosja (2018)

    gatunek: animowany

    premiera: 21 września 2018r.

    czas trwania 75 min.

    głos: Edyta Herbuś, Jarosław Boberek, Grzegorz Kwiecień, Miłogost Reczek, Ewa Prus

    reżyseria: Marina Nefedova

  • Kamerdyner

    produkcja: Polska (2018)

    gatunek: dramat historyczny

    premiera: 21 września 2018r.

    czas trwania 150 min.

    obsada: Sebastian Fabijański, Janusz Gajos, Borys Szyc, Kamiila Baar-Kochańska, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior

    reżyseria: Filip Bajon

  • Dywizjon 303. Historia prawdziwa

    produkcja: Polska/Wlk. Brytania (2018)

    gatunek: wojenny

    premiera: 31 sierpnia 2018r.

    czas trwania 100 min.

    obsada: Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Cara Theobold, Anna Prus, Antoni Królikowski, Jan Wieczorkowski

    reżyseria: Wiesław Saniewski, Denis Delić

  • Mała stopa
    Smallfoot

    produkcja: USA (2018)

    gatunek: komedia animowana/przygodowy

    premiera: 28 września 2018r.

    czas trwania 96 min.

    reżyseria: Karey Kirkpatrick

  • Johnny English: Nokaut
    Johnny English Strikes Again

    produkcja: USA/Wlk. Brytania/Francja (2018)

    gatunek: komedia

    premiera: 21 września 2018r.

    czas trwania 89 min.

    obsada: Rowan Atkinson, Emma Thompson, Olga Kurylenko, Ben Miller, Miranda Hennessy, Jake Lacy

    reżyseria: David Kerr

  • Kler

    produkcja: Polska (2018)

    gatunek: dramat

    premiera: 28 września 2018r.

    czas trwania 135 min.

    obsada: Janusz Gajos, Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Iza Kuna

    reżyseria: Wojciech Smarzowski

  • Dogman

    produkcja: Włochy/Francja (2018)

    gatunek: dramat

    premiera: 14 września 2018r.

    czas trwania 102 min.

    obsada: Marcello Fonte, Edoardo Pesce, Adamo Dionisi, Francesco Acquaroli, Aniello Arena, Nunzia Schiano

    reżyseria: Matteo Garrone

  • Smak zemsty. Peppermint
    Peppermint

    produkcja: USA (2018)

    gatunek: akcji/thriller

    premiera: 14 września 2018r.

    czas trwania 105 min.

    obsada: Jennifer Garner, Richard Cabral, John Oritz, John Gallagher Jr., Method Man, Tyson Ritter

    reżyseria: Pierre Morel

  • Juliusz

    produkcja: Polska (2018)

    gatunek: komedia

    premiera: 14 września 2018r.

    czas trwania 98 min.

    obsada: Wojciech Mecwaldowski, Jan Peszek, Maciej Stuhr, Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra, Krzysztof Materna

    reżyseria: Aleksander Pietrzak

  • Predator 3D (dubbing)
    The Predator

    produkcja: USA (2018)

    gatunek: akcji/s-f

    premiera: 14 września 2018r.

    czas trwania 107 min.

    obsada: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown

    reżyseria: Shane Black

  • Zegar czarnoksiężnika
    The House with a Clock in its Walls

    produkcja: USA (2018)

    gatunek: przygodowy/fantasy

    premiera: 21 września 2018r.

    czas trwania 102 min.

    obsada: Cate Blanchett, Jack Black, Renee Elise Goldsberry, Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Owen Vaccaro

    reżyseria: Eli Roth

  • Zakonnica
    The Nun

    produkcja: USA (2018)

    gatunek: horror

    premiera: 7 września 2018r.

    czas trwania 96 min.

    obsada: Bonnie Aarons, Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope, Ingrid Bisu

    reżyseria: Corin Hardy

Zakonnica

The Nun

premiera: 7 września 2018r.
produkcja: USA (2018)
gatunek: horror
czas trwania: 96 min.
od lat: 15
reżyseria: Corin Hardy
obsada: Bonnie Aarons, Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope, Ingrid Bisu
Więcej: link do strony filmu

Repertuar

22.09 (sobota)21:00

23.09 (niedziela)21:00

24.09 (poniedziałek)21:00

25.09 (wtorek)21:00

26.09 (środa)21:00

27.09 (czwartek)21:00


Opis filmu

Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w Obecności 2. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Ceny biletów

Normalny Ulgowy
Tanie poniedziałki 18 zł (2D) 19 zł (3D)
Wt. - Czw. i Pt. do godz. 17-tej 21 zł (2D)
23 zł (3D)
19 zł (2D)
21 zł (3D)
Cena Weekendowa
Pt. po godzinie 17-tej
Sobota-Niedziela i święta
23 zł (2D)
26 zł (3D)
21 zł (2D)
23 zł (3D)

Kino konesera: 16 zł ulgowy, 18 zł normalny

Babskie wieczory: 18 zł

Grupowy szkolny: 15 zł, 16 zł (3D) - cały tydzień

Grupowy zakładowy: 20 zł, 22 zł (3D) - cały tydzień

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieci i młodzież studencka do 26 roku życia

- seniorzy pow. 60 lat

Ceny weekendowe obowiązują również w święta

Newsletter

Cinema Lumiere©2010
Wszystkie prawa zastrzeżone