• Last Christmas

    produkcja: USA/Wlk. Brytania (2019)

    gatunek: komedia romantyczna

    premiera: 29 listopada 2019r.

    czas trwania 102 min.

    obsada: Emilia Clarke, Henry Golding, Michelle Yeoh, Emma Thompson, Patti LuPone, Lydia Leonard

    reżyseria: Paul Feig

  • Na noże
    Knives Out

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: komedia/thriller

    premiera: 29 listopada 2019r.

    czas trwania 130 min.

    obsada: Christopher Plummer, Don Johnson, Toni Collette, Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Michael Channon

    reżyseria: Rian Johnson

  • Le Mans '66
    Ford v Ferrari

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: dramat sportowy

    premiera: 22 listopada 2019r.

    czas trwania 152 min.

    obsada: Matt Damon, Christian Bale, Jon Bernthal, Caitriona Balfe, Josh Lucas, Noah Jupe, Tracy Letts

    reżyseria: James Mangold

  • Opowieść o trzech siostrach
    Kiz Kardeşler

    produkcja: Turcja/Grecja/Niemcy (2019)

    gatunek: dramat

    premiera: 30 sierpnia 2019r.

    czas trwania 107 min.

    obsada: Cemre Ebüzziya, Ece Yüksel, Helin Kandemir, Müfit Kayacan, Kayhan Açikgöz, Kubilay Tunçer

    reżyseria: Emin Alper

  • Jak poślubić milionera?

    produkcja: Polska (2019)

    gatunek: komedia romantyczna

    premiera: 29 listopada 2019r.

    czas trwania 103 min.

    obsada: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski

    reżyseria: Filip Zylber

  • Kraina lodu II
    Frozen II

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: animowany/przygodowy

    premiera: 22 listopada 2019r.

    czas trwania 103 min.

    głos: Anna Cieślak, Czesław Mozil, Janusz R. Nowicki, Magdalena Wasylik, Paweł Ciołkosz, Lidia Sadowa

    reżyseria: Jennifer Lee, Chris Buck

  • Solid Gold

    produkcja: Polska (2019)

    gatunek: thriller/polityczny

    premiera: 6 grudnia 2019r.

    czas trwania 141 min.

    obsada: Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Marta Nieradkiewicz, Olgierd Łukaszewicz, Danuta Stenka, Piotr Stramowski

    reżyseria: Jacek Bromski

  • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (napisy)
    Star Wars: The Rise of Skywalker

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: akcji/s-f/przygodowy

    premiera: 18 grudnia 2019r.

    czas trwania 142 min.

    obsada: Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Billy Dee Williams, Keri Russell

    reżyseria: J.J. Abrams

  • Kult. Film

    produkcja: Polska (2019)

    gatunek: dokumentalny/muzyczny

    premiera: 22 listopada 2019r.

    czas trwania 80 min.

    obsada: Kazik Staszewski, Janusz Grudziński, Janusz Zdunek, Piotr Wieteska, Jarosław Ważny

    reżyseria: Olga Bieniek

  • Śnieżna paczka
    Arctic Justice

    produkcja: USA/Wlk. Brytania (2019)

    gatunek: komedia animowana

    premiera: 6 grudnia 2019r.

    czas trwania 93 min.

    głos: Bartłomiej Kasprzykowski, Bartek Kaszuba, Nikola Antczak, Paulina Będźmirowska, Lena Pachuc

    reżyseria: Aaron Woodley

  • Młody renifer Alex
    Ailo: Une odyssée en Laponie

    produkcja: Francja/Finlandia (2019)

    gatunek: familijny/przygodowy

    premiera: 6 grudnia 2019r.

    czas trwania 86 min.

    głos: Piotr Adamczyk

    reżyseria: Guillaume Maidatchevsky

  • Serce do walki

    produkcja: Polska (2019)

    gatunek: sensacyjny/dramat

    premiera: 13 grudnia 2019r.

    czas trwania 97 min.

    obsada: Jerzy Wroński, Marek Siudym, Ewa Kasprzyk, Łukasz Nowicki, Michał Milowicz, Dariusz Jakubowski

    reżyseria: Kacper Anuszewski

  • Lighthouse

    produkcja: USA/Kanada (2019)

    gatunek: dramat/horror

    premiera: 29 listopada 2019r.

    czas trwania 93 min.

    obsada: Willem Dafoe, Robert Pattinson

    reżyseria: Robert Eggers

  • Czarne święta
    Black Christmas

    produkcja: USA/Nowa Zelandia (2019)

    gatunek: horror

    premiera: 13 grudnia 2019r.

    czas trwania 92 min.

    obsada: Imogen Poots, Aleyse Shannon, Lily Donoghue, Brittany O'Grady, Cary Elwes

    reżyseria: Sophia Takal

Ceny biletów

Normalny Ulgowy
Tanie poniedziałki 19 zł (2D) 19 zł (3D)
Wt. - Czw. i Pt. do godz. 17-tej 22 zł (2D)
24 zł (3D)
20 zł (2D)
22 zł (3D)
Cena Weekendowa
Pt. po godzinie 17-tej
Sobota-Niedziela i święta
24 zł (2D)
27 zł (3D)
22 zł (2D)
24 zł (3D)

Kino konesera: 17 zł ulgowy, 19 zł normalny

Babskie wieczory: 19 zł

Grupowy szkolny: 16 zł (2D, 3D) - cały tydzień

Grupowy zakładowy: 21 zł, 23 zł (3D) - cały tydzień

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieci i młodzież studencka do 26 roku życia

- seniorzy pow. 60 lat

Ceny weekendowe obowiązują również w święta

Newsletter

Cinema Lumiere©2010
Wszystkie prawa zastrzeżone